Inleiding
|
Beleidsinstrumenten
|
Hoofdstuk 1
|
Strategische beleidscyclus
|
1.1.
|
Wat is strategisch plannen?
|
1.2.
|
Proces van beleidsvorming en -planning: denken over de organisatie
|
1.3.
|
De strategische beleidscyclus
|
Hoofdstuk 2
|
Draaiboek voor een beleidsplan
|
2.1.
|
Overzicht strategische beleidscyclus
|
2.2.
|
Overzicht van de stappen voor een strategisch beleidsplan
|
Hoofdstuk 3
|
Kwaliteitsmodel voor het openbaar ministerie
|
3.1.
|
Opbouw van het kwaliteitsmodel
|
3.2.
|
Doelstelling van het kwaliteitsmodel
|
3.3.
|
Gefaseerde implementatie
|
3.4.
|
Methode van de zelfevaluatie
|
3.5.
|
Resultaat van de zelfevaluatie
|
3.6.
|
Stappenplan voor doorvoeren zelfevaluatie
|
3.7.
|
Werklast doorvoeren zelfevaluatie
|
3.8.
|
Opbouw van de organisatorische criteria
|
3.9.
|
Toelichting bij de organisatorische criteria
|
3.10.
|
Opbouw handleiding
|
3.11.
|
Opbouw antwoordfiche
|
3.12.
|
Voorbeeld
|
Hoofdstuk 4
|
Projectmatige werking
|
4.1.
|
Inleiding
|
4.2.
|
Verloop van de werkzaamheden van de projectgroep ‘verbeterinitiatieven’
|
4.3.
|
Verschillende soorten verbeterinitiatieven
|
4.4.
|
Projectmatige werking: algemeen
|
4.5.
|
Projectmatige werking: SARA-methode
|
Hoofdstuk 5
|
Evaluatie
|
5.1.
|
Integratie van diverse projecten: combinatie van WAT doen we HOE?
|
5.2.
|
De evaluatie in een notendop
|
5.3.
|
Hoe evalueren? Bepalen van resultaatsindicatoren, norm en meetwaarde
|
5.4.
|
Technische fiche voor elke resultaatsindicator
|
5.5.
|
Meten van resultaatsindicatoren: cyclisch gebeuren
|
Besluit
|
Relevante literatuur
|